برنامه تمرینات شکم در سه مرحله

برنامه تمرین شکم از پیشرفته ترین و کاربردی ترین برنامه های تمرین برای ناحیه شکم در کشور میباشد. در این برنامه کاربردی در سه مرحله هر فردی قادر خواهد بود تا به تقویت عضلات ناحیه شکم و پهلوی خود بپردازد. این برنامه به صورت کاملا علمی و بر اساس تجارب ورزشی توسط دکتر امانی (فیزیولوژیست ورزشی) طراحی و نوشته شده است.
قیمت قیمت : 15000 تومان

 

برنامه تمرين شكم براي كاهش سايز شكم و تناسب اندام

 

  قیمت برنامه: 15000 تومان

 

 

پرداخت آنلاین با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب و دانلود فوری بلافاصله بعد از پرداخت- لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت به ایمیل شما ارسال میگردد

 

 

آیا از اندازه نامناسب عضلات شکم و پهلو های خود راضی نیستید؟ لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمائید

 

براي كساني كه از شكم بزرگ و نافرم رنج ميبرند

براي كساني كه از پوست شل در ناحيه شكم و پهلو هاي خسته شده اند

و براي كساني كه ميخواهيد شكمي ورزشكاري  و شش تکه داشته باشند

 

 

تمرینات ورزشی منظم و با برنامه باعث بهبود در وضعیت سلامتی و تناسب اندام میگردد. هر روزه شاهد آن هستیم که دستگاهها و تجهیزات متفاوتی به بازار عرصه میشود که ادعا میکنند میتوانند به شما در دستیابی به تناسب اندام کمک نمایند. توتال کور و سایر وسایلی که بعد از آن وارد بازار شده اند از این دسته میباشند. باید بدانید مهمترین عامل در موفقیت داشتن یک برنامه علمی و اصولی زیر نظر متخصصان آکادمیک میباشد و وسایل به خودی خود هیچ کمکی نمیتوانند به شما نمایند.

 

 

 

قابل اجرا در هر مکانی از جمله در منزل

امروز ما برای اولین بار در ایران یک برنامه جامع سه مرحله ای برای ناحیه شکم و پهلو ها در سایت قرار داده ایم. این برنامه به صورت کاملا علمی و بر اساس قواعد اصول تمرینی توسط دکتر علیرضا امانی، فیزیولوژیست ورزشی و با پشتیبانی مجله علوم ورزشی طراحی و ارائه گردیده است. این برنامه سه مرحله ای به صورتی طراحی شده که هر زن و مرد مردي چه جوان و چه میانسال میتواند بدان بپردازد. هر فردی با اجرای حداقل دو مرحله از این برنامه یکصد صفحه ای میتواند به اهداف خود برسد.

 

 

 

این برنامه به زبان بسیار ساده و تصویری نگاشته شده است. لطفا در صورت داشتن هر گونه سوالی و یا مشکل در بخش پشتیبانی مطرح فرمائید.

 

توجه: در صورتی که از مشکلات درد ستون فقرات رنج میبرید نباید این برنامه را اجرا نمائید. برای این منظور در مرحله اول به سایت اصلی مجله علوم ورزشی مراجعه فرمائید و در بخش دریافت برنامه ها، برنامه تمرینات برای افراد با کمر درد را دانلود نمائید. پس از اتمام آن برنامه میتوانید این برنامه را نیز اجرا نمائید.

 

تا چه اندازه این برنامه علمی طراحی شده است؟

این برنامه بر اساس اصول علم حرکت شناسی، علم تمرین و فیزیولوژی ورزشی طراحی شده و حداکثر کارایی را دارا خواهد بود. در صفحات اول این برنامه آناتومی عضلات شکم نیز توضیح داده شده است. همچنین کلیه نکات علمی در این برنامه برای شما در نظر گرفته شده است.

 

آیا این تمرینات برای کاهش سایز پهلو ها هم اثر بخش میباشند؟

بله با استفاده از این تمرینات بدن شما در ناحیه پهلو ها نیز به وضعیت مناسبی خواهد رسید.

 

آیا این برنامه برای خانمها هم مناسب است؟

بله شما میتوانید در صورت نداشتن مشکل درد در ستون فقرات بدان بپردازید.

 

آیا این برنامه برای ورزشکاران بدنسازی و ورزشکاران حرفه ای هم مفید است؟

بله. به همه توصیه میکنیم مرحله یک و دو را اجرا نمایند. ولی به ورزشکاران عزیز توصیه میکنیم بعد از اتمام دو مرحله اول به مرحله سه وارد شوند تا شکمی شش تکه را تجربه نمایند.

 

آیا برای استفاده از این برنامه نیاز به توتال کور هم دارم؟

خیر. توتال کور یا تجهیزات مشابه یک وسیله مورد تائید ما و یا علم حرکت شناسی نیست. شما در مرحله اول و دوم این برنامه بدون نیاز به هیچ وسیله ای میتوانید آن را اجرا نمائید. تنها در مرحله سوم و برای افراد ورزشکاران برخی از تمرینات نیاز به وسایل بدنسازی دارد.

 

آیا این برنامه میتواند منجر به شش تکه شدن شکم هم گردد؟

بله. در صورتی که شما برنامه را به طور صحیح اجرا نمائید این اتفاق میتواند بیافتد. برای این منظور باید چربی ناحیه شکم با این تمرینات در چند مرحله حذف شود. در مرحله سوم تمرینات اختصاصی برای شش تکه شدن وجود دارد که افراد علاقمند میتوانند آنها را اجرا نمایند

 

 

امکانات

فرمت: پی دی اف PDF  و قابل مشاهده در لپ تاب و موبایل
برنامه تصویری با توضیحات در 99 صفحه
در سه مرحله مبتدی، متوسط و پیشرفته

در مورد ورزشکاران مرحله سوم تمرینات میتواند منجر به شش تکه شدن شکم شود و ساير افراد كه تنها براي سفت شدن و سايز شكم تمرين

ميكنند نياز به اجراي اين مرحله نخواهند داشت و تنها مرحله اول و دوم برنامه را اجرا فرمايند.

برنامه به صورت تصویری
قابلیت استفاده برای دانشجویان تربیت بدنی، ورزشکاران، مربیان، علاقمندان، خانمها و آقایان علاقمند
حجم تقريبي 7 مگابیت. بلافاصله بعد از پرداخت فايلي را دانلود خواهيد نمود كه لينك كتاب در آن قرار دارد. لينك براي مدت 24 ساعت فعال ميباشد
قیمت: 15000 هزار تومان و پرداخت آنلاین  قابل پرداخت با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب.

هموطنان خارج از کشور برای پرداخت آنلاین و خرید اين برنامه به ما ایمیل بزنند.

info@olomevarzeshi.ir

بدون نیاز به وسیله خاص تمرینی در مرحله اول و دوم
توجه:

در صورت بروز مشکل در دانلود با ایمیل زیر تماس حاصل فرمائید و یا در بخش پشتیبانی مطرح فرمائید. در صورتی که ایمیل خود را نیز به صورت درست وارد نکرده باشید در بازگشت از بانک وارد صفحه دانلود خواهید شد.

ایمیل ما:  info@olomevarzeshi.ir

طراح برنامه: علیرضا امانی، دکتری فیزیولوژی ورزشی

 
 

پرداخت با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب و دانلود فوری بلافاصله بعد از پرداخت (بعد از پرداخت وارد صفحه دانلود خواهید شد و همزمان لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد.)

 

 

 

 

 

 

JoomShaper