برنامه بدنسازی پیشرفته

برنامه حاضر شامل سه برنامه کامل بدنسازی میباشد که برای اولین بار در کشور ارائه میگردند. این برنامه ها از علمی ترین و کاربردی ترین روشهای موجود در دنیا استفاده کرده است و در صورتی که نکات مهم در این برنامه ها مورد توجه قرار گیرند بهترین نتایج بدون کمترین عوارض جانبی و آسیب را همراه خواهد داشت. این برنامه در اصطلاح جامعه ورزشی از برنامه ها پاک میباشد که بدون وابستگی به داور و یا مکملی خاص فرد را به هدفش میرساند . طراحی: دکتر علیرضا امانی، عضو هیات علمی دانشگاه، مدیر مسئول مجله بین المللی IJAEP و رئیس انجمن AESA
قیمت قیمت : 20000 تومان

 

 

  لطفا برای حمایت از فعالیتها علمی در حوزه ورزشی از قرار دادن این برنامه در اختیار دیگران خودداری فرمائید.

 

سه برنامه بدنسازی در این بسته قرار دارد

برنامه بدنسازی با هدف تناسب اندام + برنامه بدنسازی پیشرفته

این برنامه بدون شک از پرطرفدار ترین برنامه ها بدنسازی میباشد که برای هر کسی میتواند مفید و موثر باشد. اگر به دنبال نتیجه هستید تنها این برنامه را با دقت مطالعه و اجرا فرمائید

  قیمت برنامه: 20000 تومان

 

 

پرداخت آنلاین با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب و دانلود فوری بلافاصله بعد از پرداخت- لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت به ایمیل شما ارسال میگردد

 

 

بدنسازی امروزه از محبوترین رشته ها در بین مردان و زنان میباشد. اجرای یک برنامه مدرن و مناسب تمرینی با وزنه میتواند باعث اثرات شگرفی در سلامت و تناسب اندام افراد در طولانی مدت گردد. متاسفانه امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از باشگاهها به دلیل عدم توانایی در ارائه برنامه تمرین مناسب ضعف علمی خود را با تجویز مکملها برطرف میکنند. باید بدانید که مکملها در دنیا تنها برای ورزشکاران حرفه ای و یا افرادی با شرایط خاص و از سوی مربیان سطوح بالا تجویز میشود. یعنی اگر فردی در یک دوره مربیگری کوتاه مدت شرکت کرده اجازه تجویز مکمل را با افراد ندارد که متاسفانه این مورد به وفور در ایران دیده میشود. برنامه حاضر از بهترین و علمی ترین برنامه های موجود در کشور میباشد که بر اساس مبانی علمی و با در نظر گرفتن شرایط باشگاهها طراحی گردید و البته این برنامه قابلیت تغییر پذیری نیز دارد.

 

 

 

سه برنامه تمرینی برای بدنسازی

همانگونه که میدانید امروز برنامه های بدنسازی با اهداف متفاوت و بر اساس نیازها، سن و جنسیت افراد طراحی و مورد استفاده قرار میگیرند. بدنسازی در اشکال مختلفی در باشگاهها تمرین میگردد: پرورش اندام، بدنسازی ورزشی، بدنسازی با هدف تناسب اندام

همه مواردی که در بالا ذکر کردیم و نامهای هم خانواده آنها را حتما بسیار شنیدید. باید بدانید که دنیای تمرینات مقاومتی امروزه بسیار وسیع شده است و همین امر دلیلی میباشد بر اینکه در انتخاب برنامه های تمرینی اشتباهات زیاد صورت می پذیرد. برنامه ای که در این بخش قرار داده ایم بک برنامه تمرینی با هدف آمادگی و تناسب اندام است و البته با تغییراتی میتواند برای پرورش اندام و یا آمادگی در رقابتهای ورزشی نیز کاربرد داشته باشد ولی برای این کار نیاز است تا تجربه لازم را داشته باشید و در عین حال برای موفقیت در آن سطح برنامه باید به صورت حضوری نوشته شود.

 

 

تا چه اندازه این برنامه علمی طراحی شده است؟

این برنامه بر اساس اصول علم حرکت شناسی، علم تمرین و فیزیولوژی ورزشی طراحی شده و حداکثر کارایی را دارا خواهد بود. همچنین کلیه نکات علمی در این برنامه برای شما در نظر گرفته شده است.

 

آیا این تمرینات باعث افزایش حجم زیاد در عضلات خواهد شد؟

این برنامه باعث حجم گیری عضلات و تفکیک آنها خواهد شد ولی اگر در حد یک ورزشکار پرورش اندام بخواهید تغییر در حجم داشته باشید باید که بر روی سیستم تمرینی آن تغییراتی داده شود.

 

آیا این برنامه برای خانمها هم مناسب است؟

بله خانم ها هم میتوانند از این برنامه استفاده نمایند.

 

آیا این برنامه برای ورزشکاران بدنسازی حرفه ای مفید است؟

خیر. البته برای شروع برنامه میتوان از این برنامه استفاده کنند ولی در ادامه استفاده از این برنامه برای این دسته از افراد مفید نخواهد بود.

 

 

امکانات

فرمت: فایل دانلودی در فرمت zip میباشد که باید در ابتدا باز گردد. فایل زیپ شده حاوی 5 فایل میباشد. برنامه ها در فرمت پی دی اف PDF  و قابل مشاهده در لپ تاب و موبایل میباشند و تنها یکی از فایلها به صورت اجرایی exe میباشد که حاوی تصاویر تمرینات فیتنس میباشد.
سه برنامه بدنسازی برای سطوح مختلف طراحی شده اند
در سه مرحله مبتدی، متوسط و پیشرفته

حرکات در این برنامه قابل تغییر میباشد و شما میتوانید بر اساس نیازهای خود حرکات خاص خود را در آن جایگزین کنید

این برنامه به صورت اختصاصی نمیباشد ( تنها برنامه های اختصاصی دارای پشتیبانی میباشند)
قابلیت استفاده برای دانشجویان تربیت بدنی، ورزشکاران، مربیان، علاقمندان، خانمها و آقایان علاقمند
حجم تقريبي 6 مگابیت. بلافاصله بعد از پرداخت فايلي را دانلود خواهيد نمود كه لينك كتاب در آن قرار دارد. لينك براي مدت 24 ساعت فعال ميباشد
قیمت: 20000 هزار تومان و پرداخت آنلاین  قابل پرداخت با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب.

هموطنان خارج از کشور برای پرداخت آنلاین و خرید اين برنامه به ما ایمیل بزنند.

info@olomevarzeshi.ir

بدون نیاز به وسیله خاص تمرینی در مرحله اول و دوم
توجه:

در صورت بروز مشکل در دانلود با ایمیل زیر تماس حاصل فرمائید و یا در بخش پشتیبانی مطرح فرمائید. در صورتی که ایمیل خود را نیز به صورت درست وارد نکرده باشید در بازگشت از بانک وارد صفحه دانلود خواهید شد.

ایمیل ما:  info@olomevarzeshi.ir

طراح برنامه: علیرضا امانی، دکتری فیزیولوژی ورزشی

 
 

پرداخت با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب و دانلود فوری بلافاصله بعد از پرداخت (بعد از پرداخت وارد صفحه دانلود خواهید شد و همزمان لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد.)

 

 

 

 

 

 

JoomShaper