برنامه تمرین ویژه افزایش قد

تنها برنامه تمرینی قابل اجرا برای افزایش قد در کشور. هر گاه صحبت از تمرین برای افزایش قد میشود پاسخ این خواهد بود: تمرین کششی را برای افزایش قد انجام دهید. باید بدانیم برای افزایش قد تنها تمرینات کششی کافی نمیباشند و در کنار آن باید تا تمرینات خاص و منظمی را در طولانی مدت انجام دهید. برنامه حاضر به صورت کاربردی و بدون پرداختن به مطالب حاشیه ای یک برنامه کاملا کاربردی و موثر را در اختیار شما قرار میدهد. طراحی برنامه توسط: دکتر علیرضا امانی، عضو عیات علمی دانشگاه و استادیار دانشکده علوم ورزشی
قیمت قیمت : 10000 تومان

 

تنها برنامه تمرین برای افزایش قد در کشور (کاملا کاربردی و عملیاتی)

 

شامل: برنامه تمرین + توصیه های تغذیه ای + تصاویر تمرینات

 

باید بدانیم که افزایش قد حاصل اثرات ژنتیکی، تغذیه ای و هورمونی در بدن انسان اتفاق می افتد. اغلب دانشمندان بر این باورند تا اوایل دهه سوم زندگی افراد شانس افزایش رشد قد را دارند و بر این اساس دسته بندی زیر را برای افزایش قد ارائه دادند:

 

 

 

 

 

شانس بسیار بالا: دختران تا زیر 12 سال و پسران زیر 14 سال

 

شانس متوسط: دختران زیر 18 سال و پسران زیر 20 سال

 

شانس کم: دختران بالای 20 و پسران بالای 23 سال

 

شانس بسیارکم: دختران بالای 25 و پسران بالای 28 سال

 

 

 

 

لازم به توضیح است که هیچ راهی برای تشخیص دقیق شانس افزایش قد وجود ندارد و همیشه بر اساس تخمین عمل میشود. اگر شما شانس افزایش قد را داشته باشید با توصیه های تمرینی ما حداقل بعد از 4 ماه اولین علائم آن را میتوانید مشاهده کنید و در صورتی که صفحات رشد شما بسته شده باشد معمولا بعد از 6 ماه تمرینی اثری را مشاهده نخواهید کرد. بنابراین هیچ تضمینی برای افزایش قد نمیتوان ارائه کرد.

 

اگر شما هم در وضعیتی قرار دارید که هنوز شانس افزایش قد بر اساس جدول فوق را دارید باید حتما در وهله اول به یک متخصص غدد مراجعه فرمائید. معمولا در کنار متخصص قدد اجرای یک برنامه تمرینی برای افزایش قد خیلی مهم میباشد. زمانی که به یک متخصص مراجعه میکنید در کنار مصرف دارو و تغذیه فقط به شما خواهند گفت یک برنامه تمرین کششی را انجام دهید ولی در مورد نحوه اجرای این تمرینات منابعی در دست نیست. ما برای اولین بار در کشور بر آن شدیم تا برای ایجاد یک مرجع مناسب برنامه ای علمی را تدوین و ارائه دهیم. برنامه ای که در این بخش در اختیار شما قرار میگرید از علمی و در عین حال کاربردی ترین برنامه های تمرینی دنیا میباشد. لازم به توضیح میباشد که همراه با این برنامه توصیه های تغذیه ای نیز وجود دارد.

 

 

 

توجه: کاربرانی که از این برنامه استفاده میکنند بایستی ما را در جریان سایر فعالیتهای بدنی خود قرار دهند. این برنامه برای مدت 6 ماه میباشد. برنامه به صورت تصویری ارائه میگردد تا شما بتوانید به راحتی در منزل به اجرا برسانید. اجرای تمرین به صورت روزانه بوده و در صورتی که شما دارای وزن بالاتر از حد معمول میباشید باید قبل از آغاز این برنامه یک دوره کاهش وزن را طی نمائید.

 

توصیه میکنیم در کنار استفاده از این برنامه از یک متخصص ویژه غدد نیز بهره ببرید.

 

 

 

JoomShaper