برنامه کاهش وزن و لاغری

برنامه حاضر از کاربردی ترین برنامه های رژیم لاغری و برنامه کاهش وزن در کشور میباشد. این برنامه شامل سه برنامه رژیم نمونه ای به همراه برنامه تمرین (پیاده روی و تردمیل) ، یک برنامه بدنسازی مناسب برای جمع شدن بدنو نیز توضیحات و راهنمای کاهش وزن و لاغری میباشد. روش توصیه شده در این برنامه در سالیان اخیر باعث موفقیت افراد زیادی شده است که باعث شده این برنامه از پرطرفدار ترین برنامه های کشور به حساب بیاید. نویسنده و طراح: دکتر علیرضا امانیف عضو هیات علمی دانشگاه و مدیر مسئول مجله بین المللی IJAEP و رئیس انجمن AESA
قیمت قیمت : 18000 تومان


رژیم لاغری و برنامه کاهش وزن دکتر امانی

 

فرمت این برنامه: پی دی اف با قابلیت مشاهده در موبایل و لپ تاب

این برنامه شامل یک فایل راهنمای، سه رژیم برای نمونه و استفاده، برنامه تمرین هوازی و پیاده روزی و یک برنامه وزنه سبک به عنوان مکمل میباشد که در صورت نیاز میتوانید از آن استفاده فرمائید. رژیم شامل رژیم لاغری 28 روزی ، رژیم برای افراد خیلی چاق و رژیم برای افراد با وزنهای نسبتا بالا قرار داده شده است.

شما میتوانید از هر یک از رژیم های فوق به دلخواه و با کمی تغییر استفاده فرمائید و ضمن اینکه برنامه تمرین هوازی شامل پیاده روی و تردمیل نیز در آن قرار داده شده است که مکمل خوبی برای یک برنامه کاهش وزن میباشند. توصیه میشود در صورت نداشتن تردمیل برنامه پیاده روی که در این بسته قرار دارد را حتما استفاده فرمائید. ضمن اینکه به همراه این برنامه یک نرم افرار محاسبه گر هم قرار دارد که با قرار دادن مشخصات خود علاوه بر اعلام وزن ایده آل به شما خواهد گفت که با رژیم 28 روزه موجود در این بسته چند کلیو کم خواهد کرد (توجه: دو فایل اجرایی در این بسته قرار دارد که حتما با کامپیوتر باز شده و با موبایل قابل مشاهده نیست. البته استفاده از این دو فایل اجرایی الزامی نیست و به عنوان فایل راهنما در این بسته قرار داده شده است.

در نظر داشته باشید که برخی از افراد همراه با رژیم از برنامه وزنه نیز استفاده میکنند که البته برای همه توصیه نمی شود. یکی از محاسن عمده برنامه وزنه این است که مانع از شل شدن پوست در برخی از نواحی بدن همراه با رژیم و کاهش وزن خواهد شد. یک برنامه با وزنه استاندارد برای این منظور در کنار این بسته قرار داده شده است که با استفاده از آن بر این مشکل نیز فائق خواهید آمد.

 

امکانات


فرمت: فایل دانلودی در فرمت zip میباشد که باید در ابتدا باز گردد. فایل زیپ شده حاوی 8 فایل میباشد. برنامه ها در فرمت پی دی اف PDF  و قابل مشاهده در لپ تاب و موبایل میباشند و تنها دو عدد از فایلها به صورت اجرایی exe میباشد که حاوی تاطلاعات جانبی میباشد.
سه رژیم به همراه یک برنامه کار با وزنه و برنامه هوازی با تردمیل و یا اینتروال هوازی
قایل استفاده برای خانمها و آقایان

رژیم با کمترین شفار و احساس گرسنگی

این برنامه به صورت اختصاصی نمیباشد ( تنها برنامه های اختصاصی دارای پشتیبانی میباشند)
دراای وضعیت پایدار در کاهش وزن و کاهش عمده از چربی ها
حجم تقريبي 4 مگابیت. بلافاصله بعد از پرداخت فايلي را دانلود خواهيد نمود كه لينك كتاب در آن قرار دارد. لينك براي مدت 24 ساعت فعال ميباشد
قیمت: 18000 هزار تومان و پرداخت آنلاین  قابل پرداخت با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب.

هموطنان خارج از کشور برای پرداخت آنلاین و خرید اين برنامه به ما ایمیل بزنند.

info@olomevarzeshi.ir

بدون نیاز به وسیله خاص تمرینی در مرحله اول و دوم
توجه:

در صورت بروز مشکل در دانلود با ایمیل زیر تماس حاصل فرمائید و یا در بخش پشتیبانی مطرح فرمائید. در صورتی که ایمیل خود را نیز به صورت درست وارد نکرده باشید در بازگشت از بانک وارد صفحه دانلود خواهید شد.

ایمیل ما:  info@olomevarzeshi.ir

طراح برنامه: علیرضا امانی، دکتری فیزیولوژی ورزشی

 
 

پرداخت با استفاده از کلیه کارتهای عضو شتاب و دانلود فوری بلافاصله بعد از پرداخت (بعد از پرداخت وارد صفحه دانلود خواهید شد و همزمان لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JoomShaper